05308803562

 

WHATSAPP 7/24 SİPARİŞ VE DESTEK HATTIMIZ HİZMETİNİZDEDİR

gallery/577d3daa37d927e20c372dcaf92a6b2b

Hakkımızda

 

 

Beka Kâğıtçılık

1994 yılında kurulan ve kâğıt sektöründe hızlı yükselişi kısa süre içerisinde yakalayıp, işletmelerin temel ihtiyacı olan ambalajlama ve kâğıt poşet ihtiyaçlarını karşılayıp, müşterilerine doğa dostu çözümler sunan bir firmadır.

 

Logo Baskılı Poşet   

        

İşletmelerin temel ihtiyacı olan ambalajlama ve , firmaların tanıtımlarını da yapmaktadır. Bu sebeple işletmelerin kullandıkları paketleme ürünleri, ayrıca onların bir reklam kanalını da oluşturmaktadır. Poşetler üzerinde kullanılan firma logoları, sloganlar ve iletişim bilgileri daha fazla kişiye ulaşmak ve potansiyel müşteri kapasitesini arttırmak için oldukça önemlidir.

 

            Global ısınma ile birlikte dünya kaynaklarında azalma meydana gelmiştir. Atık ürünlerin artması, geri dönüşümü sağlanmayan maddelerin doğaya salınmasından dolayı bütün dünya büyük bir çevre kirliliği ile karşı karşıyadır. Bu durum hem bizim sağlığımızı, hem de gelecek nesillerin sağlığını tehdit etmekte, sağlıklı dünya koşullarını ortadan hızla kaldırmaktadır. Ekolojik düzenin bozulma nedeni öncelikli olarak kullanılan atık ürünler ve kimyasal maddelerdir. Çeşitli çevre kuruluşları ve öncü olan büyük işletmeler özellikle ambalajlama ürünlerinde oldukça fazla kullanılan poşet kullanımını bırakmış ve yerine kâğıt paketleme ürünlerine geçmişlerdir.

Logo Baskılı Kağıt Çanta

            Çevre dostu müşteriler tarafından tercih edilen kâğıt paketleme ürünleri, firmaların müşteri potansiyellerini arttırarak daha geniş bir kitleye hitap etmelerini ve doğa dostu bir tutum sergilemelerine yardımcı olmuştur. Günümüzde bilinçli işletmeler kâğıt ambalaj ürünleri kullanmakta, hem geri dönüşümü kolay olan bu malzeme ile doğaya katkı sağlayıp, hem de toplum bilincinin artması için gönüllü olmaktadırlar.

 

            Tüm bu unsurları bir araya topladığımızda işletmeler her geçen gün daha fazla kâğıt ürünler tercih etmektedirler. Firmamız profesyonel ekibi ile birlikte işletmenizin tüm ambalajlama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İşletmenizin daha çok kişi tarafından tanınması için işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler tasarlayıp, firmanızın bilgilerini bu ürünlerin üzerine basarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli ambalaj ürünlerini bir araya getirerek bütçenizi de korumaya yardımcı oluyor ve doğaya katkı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Hadi Birlikte Müşteri Sunumunuzu Değiştirelim !

Yeni trend tasarım ve uygulamalarla baskı işlerinizi müşterileriniz için daha kullanışlı hale getiriyoruz. Müşteri temsilcimizle Logo ve Bilgilerinizin Mobil ve Web Tabanlı Uygulamalarla Etkileşimli hale getirme detaylarından konuşmak için sizden whatsapp, Eposta veya  Telefon bekliyoruz. Başarılı işler Dileriz.

Referans İşler

 

Firma Logolu Baskılı Ürünlerden Örnekler

İletişim

ADRES   

BEKA KAĞITÇILIK

Demirtaş Mh. Hayriye Hanım Sk. Birlik Han No:22 K:4      Eminönü / İstanbul


Telefon      :      0212 526 26 77 Gsm: 0539 859 01 74

Whatsapp  :     0530 880 35 62

İsim  
E-posta  
Konu  
Mesaj  
 
gallery/baskiliposet_harita